Genel Bilgi ve Özellikler

Genel Bilgi
1 yaşa kadar küçük ırk yavru köpekler / Hamile ve emziren küçük ırk köpekler için
Dostunuzun sağlık durumunda, beslenme çok önemli rol oynamaktadır.
Benefit Adult Mini, dostunuzun, sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sürebilmesi için beslenme açısından tüm gereklilikleri sunacaktır.
Özellikler
  Tam ve dengeli beslenme
Benefit Canine Adult Mini, köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gereksinim duydukları esansiyel besin maddelerinin tamamını karşılayacak içeriğe sahiptir. Köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak kadar (bknz. tüketim miktarı tablosu) Benefit Canine Adult Mini tüketmesi tüm besin ihtiyaçlarını karşılaması için yeterlidir.
  Daha az kokan dışkı
Benefit Canine Adult Mini, yüksek kaliteli içeriği ve içinde bulunan Yucca özü katkısı ile köpeklerde dışkının kötü kokmasını azaltan bir yapıya sahiptir.
Uygun mama taneciği
Benefit Canine Adult Mini tanecikleri, köpeklerin çene-diş yapılarına uygun büyüklükte ve doku özelliğindedir.
Güçlü bağışıklık sistemi Köpeklerin bağışıklık sistemi ile ilgili vitamin, mineral ve aminoasitleri tam olarak içeren Benefit Canine Adult Mini, ilave Beta Glukan katkısı ile hastalıklara karşı direnci daha da üst seviyelere çıkarmaktadır.
Sağlıklı kas ve kemik yapısı
Benefit Canine Adult Mini, köpeklerde sağlıklı kas yapısı ve iskelet gelişimi için gerekli olan kalsiyum, fosfor, selenyum, gibi mineralleri, dengeli oranlarda; aminoasitleri ve vitaminleri tam ve eksiksiz olarak içermektedir.
Antioksidan ve vitamin ilaveleri
Benefit Canine Adult Mini, köpeklerin gerek bağışıklık sistemleri, gerekse sağlıklı beslenmeleri için gerekli olan E vitamini gibi antioksidanları içermektedir.Benefit Canine Adult Mini, formülü vitamin katkıları ile dengelenmiş ve zenginleştirilmiştir.
Sağlıklı deri ve parlak tüyler
Benefit Canine Adult Mini içerdiği, Omega 3 yağ asitleri, Biotin, diğer B Vitaminleri, A Vitamini ve Çinko katkıları ile köpeğinizin tüylerinin sağlıklı, canlı ve parlak olmasını sağlar.
Dengeli esansiyel yağ asitleri
Benefit Canine Adult Mini, köpeklerin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağ asitlerini dengeli bir oranda içerir. Ayrıca doğal esansiyel yağ asiti kaynakları ile zenginleştirilmiştir.

Günlük Tüketim Miktarı ve Geçiş

Günlük Tüketim Miktarı
Köpeğin Ağırlığı Günlük Beslenme Miktarı  (gr)
2 kg 60-65
4 kg 85-90
6 kg 110-120
8 kg 135-145
10 kg 160-170
10 kg +  + 20-25 gr/kg
Geçiş

Analiz Tablosu

Nem
%8,0
Ham Protein
%28,50
Ham Yağ
%13,50
Ham Selüloz
%2,62
Ham Kül
%7,00
Kalsiyum
%1,11
Fosfor 
%0,83
Sodyum
%0,36
Vitamin A
IU/KG 20.000
Vitamin D
IU/KG 1.500
Vitamin E
MG/KG 500

İçindekiler

Et ve Et Ürünleri %40 (Kuzu Eti en az %4), Mısır, Buğday Kepeği, Buğday .Tavuk Yağı, Pirinç (en az %4), Kurutulmuş Şeker Pancarı, Hayvansal ve bitkisel protein ekstraktları, Mayalar, Aromalar, Mineraller, Antioksidanlar ve Koruyucular, Vitaminler, Schizochytrium limacinum (Doğal DHA kaynağı en az 1000 mg/kg), Organik Selenyum (en az 300 mg/kg), Organik Çinko (en az 300 mg/kg), Yucca ekstraktı (en az 250 mg/kg), Biotin (en az 200 mcg/kg).