Hakkımızda

Benefit Evcil Hayvan Ürünleri San Ve Tic. A.Ş., Veteriner Hekim Taner Güner ve ortağı tarafından kuruldu. Sağlıklı yaşam ve ihtiyaca özel beslenme anlayışıyla hareket eden, standartları daima yükseğe çekmeyi hedefleyen şirketimiz, 2014 yılında Benefit markasını pazara sundu.

Ürün formüllerimiz uzun araştırmalar ve ciddi çalışmalar sonucu Veteriner Hekimler tarafından özenle geliştirildi. Kedi ve köpeklerin özel ihtiyaçlarına, değişik yaş dönemlerine ve farklı fizyolojik gereksinimlerine göre tam ve dengeli beslenmelerini sağlayacak benzersiz formüllerin tasarımı, son derece gelişmiş programlar ve en güncel bilimsel veriler kullanılarak hazırlandı.

Benefit marka kedi ve köpek mamalarında evrensel standartlara uygun üretimi benimsedik. Kedi ve köpeklerimizin dengeli beslenmede hak ettiği önemi görebilmesi ve evcil hayvan sahiplerinin her zaman “sağlıklı mama” tercih etmesi için, mamalarımızın NIR sistemi ile analizlerinin düzenli olarak gerçekleştirdik. Kalite kontrol sistemiyle her üretimde aynı kaliteyi garantiledik. Tüm bu kriteleri sağlayan üretim tesisimiz Royal-Cert ISO 9001: 2008 kalite belgesine sahiptir.

Benefit Evcil Hayvan Ürünleri San Ve Tic. A.Ş. ve çözüm ortaklarımızın hizmet anlayışında en önemli konu kedi ve köpeklerimizin sağlığıdır. Bu prensible kedi ve köpeklerin beslenmesi adına sorumluluk alıyoruz. Daha efektif beslenme olanağı sunan Benefit marka mamalarımızı Veteriner Kliniklerinde ve Seçkin Pet Shoplarda evcil hayvan sahipleriyle tanıştırıyoruz. 

Vizyon

Türkiye’nin marka bilinirliği en yüksek ve en çok tercih edilen kedi ve köpek maması markası olmak, Benefit’i Türkiye’nin markası yapmak. Bu vizyonu diğer ülkelere taşımak.

Misyon

En yüksek faydayı sağlamak adına; Sağlıklı, yenilikçi, güvenilir, ulaşılabilir ve ihtiyaçları karşılayacak ürünler geliştirmek, evcil hayvanların yaşam kalitesini yükseltmek.

Değerlerimiz

1. Sağlıklı ürünler sunmak


Ürünlerimiz kalite, dengeli besin maddeleri, tazelik ve lezzet konularından ödün vermeden, evcil hayvanların günlük ihtiyacını karşılayacak şekilde, evrensel standartlarda üretilir. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti, sağlıklı kedi ve köpekleridir.

2. Her zaman kaliteli ve ulaşılabilir olmak


Evcil hayvan sahiplerinin kedi ve köpeklerine verdiği özverinin bilinciyle, ulaşılabilir ve kaliteli ürün üretmek bizim birincil görevimizdir. Buna ek olarak ürün ve evcil hayvanlar hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek, yaşam kalitelerini yükseltmek için her zaman yanlarındayız.

3. Yenilikçi olmak


Öğrenmeye, dinlemeye, gelişime açık yapısı ile sektörün ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru cevapları veririz, sektöre yenilikler katarız.

4. Verimlilik


Verimliliğimizi sürekli olarak arttırarak, istikrarımızı koruyarak; Paydaşlarımıza sürdürülebilir katma değer yaratırız.

5. Güvenilirlik


Açık, dürüst, samimi ve ilkeli yaklaşımla, çalışma arkadaşlarımızın, sektör ve çözüm ortaklarımızın haklı güvenini kazanmayı hedefleriz.

6. Büyük bir takım Olmak


• Aidiyet: Çalışma arkadaşlarımızla, sektör ve çözüm ortaklarımızla; uzun soluklu, değer katan ve fark yaratan ilişkiler kurarız. 

• Bütünleşme: Sadece çalışma arkadaşları olarak değil, aynı zamanda sektör ve çözüm ortaklarımızla, birbirimize gerekli desteği vererek, karşılıklı saygı ve anlayış içinde farklılıklarımızı, bilgi, beceri ve deneyimlerimizi harmanlayarak, etkin takım çalışması yaratırız. 

• Çalışma: Ekip çalışmasının başarısı şirketimizin ve ürünlerimizin başarısı demektir. Bu başarıyı uyumlu ve huzurlu çalışanlar sağlar.